Fotografia

Ogród Świateł i dużo miłości

Zły to wstęp, ale zwyczajnie mi głupio, że zapuściłam swoją stroną. Niby wiedziałam, że daję sobie taryfę ulgową, nie miałam dodawać tutaj codziennie postów, ani uczyć się technik marketingowych o tym jak szalenie promować witrynę. To miała być czysta przyjemność - przede wszystkim dla mnie, a chyba chwilowo zeszło mi to z planu. Po dobijającym styczniu, nareszcie będąc inżynierem i z trochę wypoczętą głową mam czas i motywację, żeby robić coś dla siebie, ale i żeby tutaj się coś pożytecznego działo :) 

Post ten jednak jest dedykowany Justynie i Kamilowi, rewelacyjnej parze idealnie dobranych do siebie ludzi. Chodźmy...

 


Justyna to moja bliska przyjaciółka, która jako jedna z niewielu tak strasznie daje mi kopa do zdjęć i mam wrażenie, że wierzy w to co robię chyba 100 razy bardziej niż ja sama. Wraz z Kamilem wzięli udział w szybkiej sesji w Pałacu w Wilanowie w tzw. Ogrodzie Światła, gdzie padło słowo "TAK". Cieszę się Waszym szczęściem i życzę Wam abyście zawsze kochali się tak mocno jak dziś. Sto lat!

Największą obawą przed sesją były dla mnie kwestie techniczne - ziarno, ponieważ z Nikona D7000, który liczy już powolutku 6 wiosen wyciskam tyle ile jestem w stanie, ale jednak pewnych rzeczy nie dam rady przeskoczyć. Do tego, bardzo zależało mi na tej sesji, aby wyszła możliwie najlepiej. Nocne zdjęcia zawsze wywierają u mnie adrenalinę i stres, ale musisz już ocenić to sam. 

Zapraszam do opowieści tej wspaniałej pary, którą mogłam uwiecznić.

Dziękuję, za obejrzenie tego materiału i do zobaczenia wkrótce przy kolejnym poście!

Cium!

Skomentuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Polityka prywatności