O mnie

aleksandra-sawicz-fotograf

Jestem Ola i bardzo się cieszę, że tu wpadłaś/eś, bo oznacza to, że pewnie chcesz się dowiedzieć czegoś na mój temat (genious!). Znajdziesz tu po pierwsze: dużo, dużo, dużo zdjęć, po drugie: posty z zakresu zwyczajnej codzienności i slow life, a po: trzecie tematyki drewna, mebli czy wnętrz.

Obecnie jestem w trakcie studiów na Wydziale Technologii Drewna na kierunku Technologia Drewna.

Przez niecały rok także uczęszczałam do studium w Warszawskiej Szkole Filmowej co zaowocowało ponad roczną fotograficzną blokadą i dreszczem na samą myśl kiedy przychodził weekend zajęć. Poprzestałam wówczas na jednym kierunku, z czego jestem obecnie całkiem zadowolona. Oprócz tego skończyłam technikum o profilu Cyfrowe procesy graficzne.

Od 13 roku życia bardzo interesuje mnie fotografia, zwyczajnie uwielbiam robić zdjęcia. Za czasów szkoły średniej były to głównie stylizowane sesje zdjęciowe, kilka razy robiłam relacje na zawodach kolarskich, ślubach etc. Zorganizowałam swoją wystawę w 2014 roku, pt. „Światłoczułość” na przemyskim Zamku Kazimierzowskim, z czego nie ukrywam – byłam bardzo dumna, a po roku wygrałam w konkursie stypendium do wyżej wspomnianej WSF.

Teraz wolę naturalne, wyrwane z codzienności kadry, które będziecie mogli obserwować tutaj. Całkiem dużą radochę sprawia mi retusz oraz projektowanie graficzne, którego podstawy wyniosłam z technikum. Może dzięki tej stronie wrócę także i do tej dziedziny? ;)

Urodziłam się w pięknym mieście na podkarpaciu, Przemyślu. Proszę się nie zdziwić, jeśli będę tę stronę zalewać niedźwiedziami.

Chcesz ze mną współpracować? Napisz wiadomość na: info@olasawicz.pl

 

 

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Polityka prywatności