Codzienność

Powitanie z przedstawieniem

Miło mi, że coś Cię podkusiło, żeby wejść i sprawdzić co znowu wymyślam. 

Stwierdzam, że słaba jestem w oficjalnych powitaniach. Zastanawiam się jak je napisać, żeby nie wróżyło zaginięcia w morzu Internetu i jednocześnie było napędzające mnie do działania. Słowo się jednak rzekło i wypada zaczynać. No to zaczynam.


Na początek krótkie przedstawienie – nazywam się Ola Sawicz, mam obecnie 23 lata i bardzo lubię uwieczniać rzeczywistość wokół mnie za pomocą aparatu fotograficznego. Obecnie jestem na trzecim roku studiów, a od października zostaje już ostatnia prosta ku skończeniu studiów I stopnia i obrony pracy inżynierskiej. Postanowiłam założyć bloga-portfolio, aby  po pierwsze móc dzielić się zdjęciami, których na dysku mam dużo i jeszcze więcej, po drugie pokazywać fajne rzeczy związane z naturą, drewnem i wnętrzami, a po trzecie ćwiczyć warsztat piśmienniczy. Przypuszczam, że to wszystko wina miliona pięknych blogów i stron jakich naoglądałam się w życiu i zwyczajnie pozazdrościłam. Może to też chęć pozostawienia czegoś po sobie albo potrzeba posiadania swojego małego miejsca w świecie? Zobaczymy jak rozwinie się ta witryna, ale zdecydowanie chciałabym aby to nie była Twoja ostatnia wizyta w tym miejscu i że znajdziesz tu tematy dla siebie. Życzę tego sobie z całego serca :)

Chciałabym jeszcze zająć Ci chwilę. Muszę wspomnieć o osobie, bez której w życiu nie założyłabym tej strony. Wiedza, doradztwo, zmysł estetyczny, umiejętności programistyczne (wow) i przede wszystkim cierpliwość to wszystko cechy Twojego przyszłego projektanta stron – Eryka Sikory. Nie umiem określić jak bardzo jestem wdzięczna za pomoc, naprawdę – DZIĘKUJĘ! 

Do zobaczenia następnym razem, ciumek!

 

Skomentuj

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Polityka prywatności