Sesje indywidualne

Często spotykam się ze stwierdzeniem "ja nie umiem pozować, będziesz musiała mnie ustawiać". I nie mam z tym absolutnie żadnego problemu - jeśli zauważam, że pracuję z nieśmiałą osobą staram się rozładować atmosferę, ustawiam osobę tak aby uzyskać jak najkorzystniejszy kadr. Po chwili okazuje się, że niepewność znika, a pojawiają się naprawdę dobre zdjęcia.Podczas sesji indywidualnej zawsze staram się wydobyć jak najwięcej realizmu z danej osoby. Czasami podczas sesji tematycznych pewne emocje tworzymy sami na potrzeby zdjęć, takie jak szczęście, zadowolenie czy nostalgia. 

Lokalizacje do wyboru to Przemyśl i Warszawa. Razem wybieramy miejsce, zakres zdjęć wraz z klimatem jaki mają one posiadać. W sesjach indywidualnych niesamowicie ważne jest przygotowanie właściwych ubrań i zaplanowanie makijażu. Pomagam w wyborze stylizacji przed sesją oraz potrafię doradzić co dobrze będzie prezentowało się na danej osobie. 

 

 

UWAGA! Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.

Polityka prywatności